Loader

Kto może skorzystać z leasingu?

Kto może skorzystać z leasingu?

Jeszcze do niedawna leasing był rozwiązaniem przeznaczonym tylko dla przedsiębiorców. Od pewnego czasu rynek finansowy wychodząc na wprost oczekiwaniom konsumentów proponuje również leasing dla klientów indywidualnych. Takie rozwiązanie pojawiło się pod hasłem Leasing konsumencki. 

Dziś leasing przeznaczony jest zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Dzięki leasingowi możemy zaoszczędzić część gotówki, jednocześnie zachować płynność finansową poprzez natychmiastowe zarabianie lub używanie nabytego sprzętu, a nie inwestowanie za jednym razem ogromnej części gotówki. Do kolejnych zalet z pewnością można zaliczyć uproszczone procedury zawierania tego typu umów oraz elastycznie dobrane raty, dostosowane do indywidualnych potrzeb konsumenta.

Istnieje tak naprawdę bardzo szerokie grono odbiorców, dla których przeznaczony jest leasing. Nie ma znaczenia, czy jesteś właścicielem dużej korporacji, czy prowadzisz jednoosobową działalność czy też pracujesz na etacie. Wystarczy, że udokumentujesz formalnie swoje dochody i przedstawisz dokumenty zaświadczające o przychodach z reguły za ostatni rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top
Call Now ButtonZadzwoń teraz